Продавец АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2 отзыва
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Участь у заході в КПІ ім. Сікорського

Участь у заході в КПІ ім. Сікорського
30 травня, як Голова Комітету з медіації при раді адвокатів Миколаївської області, я мала честь прийняти участь у цікавому заході - ярмарці вакансій (internship fair) для студентів магістерської програми "Врегулювання конфліктів та медіація". Дана програма, вперше в Україні, була створена на базі факультету соціології і права Київського Політехнічного Інституту імені Ігоря Сікорського. Мета створення цієї програми - це комплексна підготовка експертів-практиків магістерського рівня з вирішення соціальних конфліктів, яка базується на новітніх дослідженнях соціології, науки публічного управління, педагогіки та публічного права. Реалізацію програми здійснено за підтримки посольств Великої Британії та Швейцарії. 
В даному заході приймали участь різноманітні організації які займаються медіацією, вирішенням конфліктів та професійним веденням переговорів, а саме: Національна Асоціація Медіаторів України (НАМУ), Ліга медіаторів України (LIMU), Німецьке товариство міжнародного співробітництва - GIZ, та інші. 
Метою ярмарки було ознайомлення студентів з роботою різних організацій в сфері врегулювання конфліктів та медіації. Цікавий формат заходу надав можливість організаціям зустрітись з талановитими студентами, розповісти їм про свою роботу і поділитися інформацією, щодо стажування або потенційного працевлаштування у майбутньому. 
Запрошення на такий цікавий освітній захід я отримала від старшого радника магістерської програми - Анни Хесс, декана факультету соціології і права - Анатолія Мельниченко та завідувача кафедри соціології Павла Кутуева, за що їм - велика подяка.
Особисто я представляла адвокатуру та безпосередньо професію -"адвокат-медіатор". Спілкуючись зі студентами, ознайомила їх з місцем та роллю медіації у професійній діяльності адвоката, сферах її застосування та пояснила чим відрізняється адвокат з навичками медіатора від адвоката який їх не має. Також розповіла про структуру медіації в адвокатурі, починаючи з комітету з медіації Національної Асоціації Адвокатів України (НААУ), та закінчуючи роботою та завданнями комітету з медіації при Раді адвокатів Миколаївської області. 
З вітальними словами виступили - Анна Хесс, Павло Кутаєв та Діана Проценко - президент НАМУ. Вони побажали студентам успіхів та натхнення.
І ще декілька слів про мої власні враження від КПІ ім. І. Сікорського, з його масштабною територією, старовинними будівлями, чуйними викладачами та вихованими і приємними у спілкуванні студентами. Зупинившись біля розташованого на території університету пам'ятника Євгену Оскаровичу Патону (професор, академік, завідувач кафедрами Київського політехнічного інституту, з перервами з 1904 по1939 р.р)., я прочитала на ньому такий напис: "З надією дивлюсь я на нашу талановиту молодь..." і розуміла, чому саме ці слова на ньому викарбувані. Бо так воно і є! Є В України майбутнє! Радію з того що в Україні така чудова, талановита і розумна молодь. Побачила це на прикладі студентів, з якими я мала можливість спілкуватись. Головне, що вони бажають залишатись в Україні, працювати та бути їй потрібними.