Корзина
2 отзыва
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
+38 097 067 97 97
Контакты
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 097 067 97 97 (Viber)- адвокат-медиатор;
+38 050 543 32 69- адвокат-медиатор;
+38 097 625 32 71(Viber)- полиграфолог (детекция лжи);
+38 066 659 16 27(WhatsApp)- полиграфолог (детекция лжи)
+38 0512 477 774- офис
Балацкая Оксана Валериевна - адвокат-медиатор; Балацкий Роман Николаевич - эксперт-полиграфолог.
УкраинаНиколаевская областьНиколаевул. Чкалова, 45 "а"
5433269
Карта

Лекция полиграфологов компании Адвокат & Полиграф для студентов Аграрного Университета

Лекция полиграфологов компании Адвокат & Полиграф для студентов Аграрного Университета

      На запрошення Гусенко Анжели Анатоліївни, старшого викладача кафедри Публічного права, адміністрування та міжнародної економіки Миколаївського Національного Аграрного Університету, наші фахівці мала можливість поділитись деякими своїми знаннями зі студентами 3-го курсу факультету менеджмента.

     Отримувати задоволення від своєї роботи, від того чим ти займаєшся - це дуже круто! Але мати можливість ділитися цим із студентською аудиторією - це подвійне задоволення!

     Голова представництва ВАП в Миколаївській області Балацька Оксана Валеріївна, разом з експертом - поліграфологом  Балацьким Романом Миколайовичем, розповіли студентам про таку громадську організацію як Всеукраїнська асоціація поліграфологів, провели презентацію професії поліграфолога та першого вітчизняного поліграфного комплексу "Рубікон". Розповіли студентам про принцип роботи поліграфа, ознайомили з давачами які входять до його складу, повідали про сфери його застосування, а також про можливість пройти спеціальне навчання і отримати відповідну кваліфікацію згідно законодавства України. Але самим захоплюючим та цікавим для молоді, виявилось демонстраційне тестування, яке провів з коментарями та аналізом результату, Роман Миколайович. Обравши найсміливішого із студентів та зафіксувавши датчики, був проведений запис стандартного тесту, в якому наглядно були продемонстровані можливості поліграфних досліджень.

      Дана зустріч була продовженням нашої плідної співпраці з таким чудовим навчальним закладом, як МНАУ! У квітні цього року Балацька Оксана Валеріївна вже була запрошена до цього закладу для ознайомлення студентів з процедурою та принципами медіації. А цього разу студенти отримали можливість ознайомитись з комп'ютерним поліграфом та побачити його в дії.

       Ми вважаємо, що деяким учбовим закладам, особливо юридично - правового напрямку, було б надзвичайно корисно проводити хоча б факультативні, ознайомчі заняття з даних новаційних напрямків. Маємо надію, що так воно і буде, бо володіння такими знаннями все частіше стають в нагоді сучасному юристу!

facebook twitter