Корзина
2 отзыва
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
+38 097 067 97 97
Контакты
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 097 067 97 97 (Viber)- адвокат-медиатор;
+38 050 543 32 69- адвокат-медиатор;
+38 097 625 32 71(Viber)- полиграфолог (детекция лжи);
+38 066 659 16 27(WhatsApp)- полиграфолог (детекция лжи)
+38 0512 477 774- офис
Балацкая Оксана Валериевна - адвокат-медиатор; Балацкий Роман Николаевич - эксперт-полиграфолог.
УкраинаНиколаевская областьНиколаевул. Чкалова, 45 "а"
5433269
Карта

Курси підвищення кваліфікації для практикуючих поліграфологів

Курси підвищення кваліфікації для практикуючих поліграфологів

Я вже багато разів казала, що бути чудовим правником для гарного адвоката 👩‍🎓 - це головне. Але для сучасного адвоката - цього вже замало. Споживчий ринок наших послуг потребує більшого. Необхідно пропонувати клієнтам щось нове, корисне, та їм необхідне. А для цього, звісно, треба оволодівати необхідними додатковими кваліфікаціями. 

Наприклад я, в додаток до своєї основної адвокатської діяльності ⚖️, є ще й медіатором та поліграфологом. Дуже часто знаходяться ситуації, коли ці знання стають мені в нагоді, і не тільки мені, а й моїм клієнтам. Якщо хочете - наведу реальний приклад з практики: звернулась до мене клієнтка  з бажанням подати заяву про розлучення та розподіл майна. В розмові виявилось, що причиною цьому є, на її погляд, зрада її чоловіка. Об’єктивні докази такої зради - відсутні. Натомість є чутки, плітки та розповіді «подруг» . Чоловіку було запропоновано пройти тестування на поліграфі  .  Він дав згоду, і в результаті виявилось, що ніяких зрад з його боку - не було. Що ми маємо на при кінці цієї історії? Збережена родина 👩‍❤️‍💋‍👨, збережені кошти на судову тяганину  і дві дівчинки залишились в повній сім’ї. Всі щасливі та задоволені. І це всього лише одна з ситуацій де мої знання стали мені в нагоді, а їх існує значно більше.
Але я хочу сказати, що просто оволодіти якоюсь кваліфікацією - це одне, треба ще й постійно вдосконалюватись та підвищувати свій професійний рівень 📚📝. 
Тому, 14 вересня, на запрошення Президента Всеукраїнської асоціації поліграфологів (ВАП) Дубровського Олексія Євгеновича, я, як Голова представництва ВАП в Миколаївській області, разом з моїм колегою - поліграфологом, та за сумісництвом моїм чоловіком  👩‍❤️‍👨 Романом Балацьким, відвідали курси з підвищення кваліфікації для практикуючих поліграфологів. На заході були присутні колеги з різних областей України. Ми отримали багато корисної інформації.  Головне, що нам було презентоване перше вітчизняне програмне забезпечення для українського поліграфа «РУБІКОН», яке повністю відповідає вимогам державних стандартів та    Українського законодавства. Також, нам, як фахівцям з інструментальних психологічних тестувань, була представлена оновлена Система Психологічних Тестувань (СПТ) «Стимул Тест» з розширеним функціоналом та можливостями. ☝️ Це сучасна інноваційна методика, яка випереджає час , і також є продуктом - вітчизняним 

facebook twitter