Продавец АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2 отзыва
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Перемога в конкурсі "Адвокат року 2018"!

Перемога в конкурсі "Адвокат року 2018"!

      Церемонія нагородження переможців конкурсу "Адвокат року 2018" від Асоціації адвокатів України (ААУ) відбувалась 5️ жовтня, в готелі Hyatt Regency Kyiv та зібрала, дійсно, правову еліту з усієї України! Перед входом, на знак пошани, кожного з учасників зустрічала «червона доріжка». Атмосфера заходу була дуже урочистою та хвилюючою. Цьогорічне нагородження відрізнялось від попередніх тим, що були затверджені номінації у 21 практиці права та багато спеціальних нагород і подарунків від партнерів ААУ.

      Свої відзнаки отримали не тільки представники адвокатської спільноти, а й наприклад, перший заступник міністра юстиції Олена Сукманова, народні депутати Тетяна Острікова та Георгій Логвинський. Запам’ятались слова Олени Сукманової: «Всі посади - тимчасові, а адвокатура - вічна!». Як тут не погодитись?
      Також відзнаки отримали: Ярослав Павлович Зейкан, найповажніший та найдосвідченіший серед адвокатів - за вагомий внесок в адвокатуру взагалі, та Олена Костюченко, Член правління ААУ - за вагомий внесок в розвиток Асоціації адвокатів України.

      Окрім визнання здобутків практикуючих адвокатів, цей захід цінний іще й тим, що дає можливість красномовно висловити свою повагу та пошану на адресу досвідчених та поважних представників цієї професії, а для молодого покоління - дає поштовх до нових звершень та здобутків.

      Звичайно, що приймаючи участь в цьому конкурсі, я, десь в глибині душі, сподівалась на перемогу хоча б у одній номінації. 
І після вручення першої відзнаки в номінації «Цивільне право» я дійсно відчула задоволення. 
Та коли у номінації «Сімейне право» я знову почула своє прізвище - це для мене була приємна несподіванка! 
Але коли моє прізвище назвали втретє, у спеціальній номінації «Кращий юрист - новатор» від партнерів ААУ, компанії «ЛІГА:ЗАКОН» - то вже був справжній шок! Ще й подарунок від них отримала - сертифікат на користування системою аналізу судових рішень «VERDIKTUM». Супер!!! Слід відзначити, що коли перші дві нагороди в номінаціях «Цивільне» та «Сімейне» право можна вважати моїми суто адвокатськими здобутками, то третя нагорода - це здобуток виключно як фахівця-поліграфолога! Це результат активної роботи в напрямку інформування та впровадження серед адвокатської спільноти знань про стандарти, методики, обладнання, сфери застосування та реальну користь від залучення психофізіологічних досліджень в професійній діяльності адвокатів. Приємно усвідомлювати, що моє бажання привнести в нашу професію щось нове та корисне - було підмічено та оцінено. Щиро дякую! Обіцяю на досягнутому - не зупинятись!!! 
     Так, мало не забула, кожен з переможців та гостей заходу отримав у подарунок книжку «Завтрак юриста» з дарчим підписом від авторів, партнерів ААУ - адвокатів юридичної компанії «Амбер», Семена Ханіна та Ганни Ханіної.

     Висловлюю щиру подяку всім хто мене підтримав, хто витратив свій дорогоцінний час на голосування, та хто повірив у мене!

     Особлива подяка та низький уклін організаторам конкурсу!!!