Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Сучасний адвокат. Який він?

Сучасний адвокат. Який він?

Друзі, хочу поділитися своїми думками про те, яким, на мою думку, повинен бути сучасний адвокат. Чого гріха таїти, на сьогоднішній день основним принципом у деяких «фахівців» у цій сфері діяльності, є - здерти «три шкури» з клієнта, при мінімальних зусиллях. Безумовно, винагорода за працю має бути обов'язково і це винагорода має бути гідним. Але ситуації, коли клієнтам штучно створюють проблеми, а потім «героїчно» вирішують їх викликають, щонайменше, відраза. Я вважаю, що необхідно заробляти якісною роботою і розширеним спектром надаваних послуг. На своєму прикладі можу сказати, що наявність додаткових кваліфікацій у мене, як адвоката, дозволила мені вийти на якісно новий рівень наданих юридичних послуг. Мова йде про кваліфікації поліграфолога - фахівця в області психофізіологічних досліджень (детекція брехні) і кваліфікації медіатора - фахівця в області позасудового врегулювання конфліктів і спорів (посередництво). Так що ж насправді вони дають мені в роботі? Почну, мабуть, у хронологічному порядку.

Першою моєю спеціалізацією (ще до адвокатури) стала «детекція брехні». Спонукала мене до цього не проста життєва ситуація. А саме: спроба рейдерського захоплення підприємства, на якому я працювала. Але головне не сам факт цієї події, а те, що було причиною - це зрада деяких колег, що полягає у зливі інформації та роботі на конкуруючу бік. Аналізуючи подію подія, виникли закономірні запитання: чи була можливість запобігти це, можна було забезпечити кадрову безпеку підприємства, як це можна було зробити і за допомогою чого? І як виявилося такий інструмент існує - це поліграф (детектор брехні).

Вирішивши впритул зайнятися вивченням цієї справи, промоніторивши інтернет і переглянувши всі можливі варіанти навчання, ми з моїм чоловіком зупинилися на кандидатурі викладача Олексія Євгеновича Дубровського. І, слава Богу! У розмові з нами він надав повну інформацію про його школі, говорив просто і доступно, завжди давав нам право вибору. Згодом ми переконалися, що Олексій Євгенович не тільки прекрасний фахівець в області психофізіології, але і прекрасний педагог, автор унікальних методик, автор і розробник СПТ «Стимул Тест», автор і розробник першого вітчизняного комп'ютерного поліграфа «Рубікон», почесний президент Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів (ВАП), теоретик і найголовніше практик. Закінчивши навчання, ми почали приватну практику, набираючись досвіду.

Зайнявшись адвокатською діяльністю - я зрозуміла, наскільки важливі знання в області «детекції брехні» у моїй роботі. Для мене, практикуючого адвоката, стало ясно, що це досить ефективний інструмент у процесі доказування. Моє знання правил, методик та розуміння всіх тонкощів проведення тестувань, дало мені можливість рецензувати і визначати, наскільки професійно проведені психофізіологічні експертизи або дослідження на поліграфі (детекторі брехні) з якихось справах і дало розуміння необхідності та доцільності застосування даних експертиз або досліджень в кожному конкретному випадку. Так само, я отримала можливість надавати додаткові послуги клієнтам, консультуючи їх щодо питань «детекції брехні» і включити в комплекс з абонентського юридичного обслуговування, послуги із забезпечення кадрової безпеки підприємств. До того ж, всі мої клієнти, що мають домашній персонал, отримали можливість убезпечити себе і свої сім'ї, перевіряючи на наявність факторів ризику особистих водіїв, охорону, нянь, домробітниць і пр.

Так само хочу кілька слів сказати про співтоваристві, об'єднав кращих фахівців в області психофізіології - Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів (http://polygraph.ua/), членами якої ми є. Ця організація проводить: навчання за спеціальністю – «поліграфолог» (на базі державного Внз), надає послуги з проведення тестувань та експертиз, організовує спеціалізовані конференції та семінари, проводить науково - дослідну діяльність та багато іншого. На базі ВАП був створений і запущений Єдиний Реєстр Поліграфологів України, нараховує більше ста двадцяти фахівців по всій країні. Невтомна організаторська, наукова та просвітницька робота в популяризації професії поліграфолога лягла на плечі професіонала своєї справи, виконавчого директора ВАП - Володимира Ведмедя. Це завдяки його старанням і зусиллям наше суспільство все більш і більш переймається довірою і розумінням в необхідності і ефективності застосування «детекції брехні». А колеги завжди можуть розраховувати на його підтримку і допомогу.

Наступну свою кваліфікацію я придбала порівняно недавно. Знаєте, іноді життя і доля, здавалося б, випадково дають людині саме те, що він шукає, чого він дійсно хоче і чого заслуговує. Так, у 2016 році з публікації моєї колеги - адвокат, медіатор, голови комітету Сімейного права Асоціації Адвокатів України (ААУ) з р. Києва, Ганни Гаро, я дізналася про такий альтернативний спосіб врегулювання конфліктів (спорів), як - медіація. Це спосіб позасудового вирішення конфліктів (спорів) за допомогою спеціально підготовленого фахівця - медіатора, який, в свою чергу, організовує та проводить процес медіації (переговорів між сторонами конфлікту. Ця тема захопила мене, і виникло питання: де ж можливо пройти навчання за даною кваліфікації? Відповідь на це питання я отримала в Українській Академії Медіації (http://mediation.ua/) р. Одеса, в особі президента Тетяни Барабаш та віце-президента Луїзи Романадзе. Навчання я проходила в харизматичному місті «біля моря», де саме повітря і дух цього міста просочений віковою мудрістю, культурою та толерантністю. Обожнюю це місто і людей, які там живуть. За підсумком навчання у кращих фахівців з Німеччини здобула кваліфікацію адвокат - медіатор (DAA) (Німецька Академія Адвокатів). Навчившись мистецтва медіації, я отримала розуміння того, яким же повинен бути сучасний адвокат.

Підсумок роботи будь-якого адвоката - це вирішення конфлікту. Але приступаючи до кожного свого справі я, як адвокат, медіатор, максимально намагаюся, що б сторони конфлікту в першу чергу залишилися союзниками, зберегли «особа», зберегли родинні, ділові або корпоративні відносини. Якщо таким чином я зроблю наше суспільство кращим і цивілізованішим - я буду щаслива. Хороший адвокат, безумовно, повинен володіти знаннями законів, нормативних актів, мати великий досвід у сфері юриспруденції, і все одно цього мало на сьогоднішній день. Додаткові кваліфікації! Ось, що буде вигідно відрізняти кожного адвоката сьогодні і в майбутньому. Хтось скаже, що можна, наприклад, адвокату в інтересах клієнта звернутися за необхідною консультацією до медіатора або поліграфологові. Так можливо, але не завжди наш клієнт готовий психологічно ще двом фахівцям розповісти про свої проблеми - це раз. І, звичайно, матеріальна сторона - це два. Набагато вигідніше клієнтові, звернувшись до одного фахівця, відразу отримати консультації чи допомогу за кількома напрямками. Таким чином, звернувшись на приклад до мене, клієнт отримує кваліфіковану допомогу як мінімум трьох фахівців.

Час «кидал» і «вирішував» від адвокатури неминуче підуть! Тому кожному колезі, я щиро рекомендую отримувати нові знання та вміння, що, безумовно, сприятиме підвищенню іміджу і довіри до професії адвоката в суспільстві, виникнення нової формації адвокатів в Україні, з новими навичками і принципами. У кожного є вибір: бути як всі чи бути краще за всіх!