Немає відгуків, додати
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+380 (97) 067-97-97
+380 (50) 543-32-69
+380 (97) 625-32-71

"Детекція брехні" - комп'ютерний поліграф

Принцип детекції брехні (основна методика)               Підсвідомість людини завжди фіксує абсолютно всю інформацію, що надходить через різні канали сприйняття організму (зір, слух, нюх, дотик тощо). Факти подій відображаються в пам'яті людини тим міцніше, чим більш значним було емоційне переживання, що супроводжувала їх. Другим непорушним властивістю підсвідомості є те, що воно завжди "правдиво", воно може тільки "підтверджувати" або "заперечувати" факти. Оцінювати подію по категоріях "добре ― погано" притаманне тільки свідомості – нашому "недремлющему критику". Отже, брехня це похідна від свідомого сприйняття світу. Брехня, як і стрес – це природна захисна функція організму, допомагає йому адаптуватися і вижити. Для людського організму будь-яка брехня, фізіологічно проявляється у вигляді мікро стресу. Якщо підсвідомість "підтверджує" що-небудь, а людина свідомо це "заперечує", то в результаті такого "неузгодженості думок" в лічені секунди в організмі зароджується, розвивається і згасає "всередині особистісний конфлікт" - мікро стрес. Відбувається так званий "когнітивний дисонанс". Саме цей швидкоплинно протікає мікро стрес супроводжується зміною фізіологічних реакцій різних органів і систем організму людини (шкірної, дихальної, серцево - судинної і т. д.). Ці зміни реакцій організму і фіксують високочутливі датчики, використовуваного в нашій роботі сучасного поліграфа (детектора брехні) "РИФ", у ході проведення процедури тестування. Детекція брехні з використанням поліграфа дозволяє оцінити достовірність отриманої від опитуваного людини інформації. Суть методу детекції брехні полягає в тому, що в ході процедури тестування фіксуються психофізіологічні реакції (шкірні, серцево-судинні, дихальні, рухові, мовні та інші), що відбуваються в організмі опитуваного людини, у результаті його відповідей на поставлені йому запитання. Фіксацію цих реакцій, виробляє апарат ― "поліграф", з подальшою передачею та записом на ноутбук (комп'ютер). Після фіксації, наявність або відсутність в пам'яті перевіряється, інформації за темою перевірки, виявляється, інтерпретується і підтверджується спеціалістом-поліграфологом. Основне завдання інструментальної детекції брехні полягає в тому, щоб виявити в пам'яті людини наявність будь-яких необхідних даних (фактів, обставин, знань стосовно події). Як говоритися, «ніщо на землі не проходить безслідно» ― і це дійсно так, навіть якщо якесь подія залишилася непоміченою для оточуючих, воно обов'язково збережеться у підсвідомості та пам'яті людини, а детекція брехні допомагає це перевірити і виявити. Структура тестування з використанням поліграфа складається з трьох основних етапів: етап перший підготовчий (1 - 2 дні): бесіда з Замовником, збір інформації, бесіда з кандидатом на тестування, підготовка "опитувальника" для майбутнього тестування;
етап другий, дослідницький (1 день): перед тестове співбесіду, безпосередньо сама процедура тестування, після тестове співбесіду;
етап третій, заключний (1 день): обробка та аналіз результатів, підготовка висновку за підсумками тестування, передача висновки Замовнику з поясненнями і коментарями.
Примітка: якщо фабула розслідування не являє собою складності і кількість респондентів не перевищує 1-2, то можливо скорочення термінів проведення тестування, але з обов'язковим збереженням якості наданої послуги з Детекції брехні.           Основна відмінність нашого принципу роботи полягає в тому, що в більшості випадків ми використовуємо ДВІ МЕТОДИКИ для виявлення приховуваної інформації, що одночасно:  перша - це методика опитувань (тестувань) з використанням класичного комп'ютерного поліграфа  (усвідомленого пред'явлення питань - стимулів);
друга - це інноваційна методика тестувань з використанням СПТ Стимул-Тест (не усвідомленого пред'явлення питань - стимулів).
Даний принцип нашої роботи значно підвищує достовірність результатів тестувань і виключає можливість протидії тестування під експертної особливою. У підсумку Ви, як Замовник, практично за ті ж гроші, отримуєте відразу два види перевірок з детекції брехні, з найбільшим ступенем достовірності (до 98%) !!! СИТУАЦІЇ, ПРИ ЯКИХ ПЕРЕВІРКИ НА ПОЛІГРАФІ НЕЗАМІННІ Коли повністю відсутня можливість отримати необхідну інформацію - (підтвердити або спростувати причетність до якої-небудь події), минаючи конкретної людини. Це відноситься практично до всіх видів кадрових перевірок, а також часто зустрічається при проведенні різного роду розслідувань і розглядів.
Коли отримання достовірної інформації можливе і без поліграфа, але вимагає значних матеріальних, фінансових і тимчасових витрат або залучення значних людських ресурсів.
Коли вимагається отримання інформації протягом 1-2 днів або навіть в лічені години. Успіх розслідування часто залежить від своєчасно прийнятих заходів. Результати опитування з використанням поліграфа можуть служити основою для початку оперативних заходів правоохоронних органів.
​МИ ЯВЛЯЄМОСЬ ДІЙСНИМИ ЧЛЕНАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ (ВАП) ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ "З ДЕТЕКЦІЇ БРЕХНІ" ― ДИВІТЬСЯ НИЖЧЕ!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner