Немає відгуків, додати
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+380 (97) 067-97-97
+380 (50) 543-32-69
+380 (97) 625-32-71

Послуги досвідченого адвоката

- Будь-які види професійної юридичної допомоги. - Представлення інтересів в суді. - Підготовка та оформлення юридичної документації. - Абонентське супровід підприємств і приватних осіб. - Адвокатське зберігання документів. - Правова експертиза документації. - Консультування з правових питань. - Професіоналізм, надійність та конфіденційність. - Індивідуальний підхід до кожного клієнта. - Працюю у власному офісі, обладнаному всіма необхідними системами безпеки. - Маю кваліфікацію "спеціаліст - поліграфолог" (інструментальна детекція брехні). - Реальна оцінка перспектив вирішення Ваших питань. - Зайвих грошей не беру, казок не розповідаю ― а просто якісно і чесно роблю свою роботу!
5 ознак хорошого юриста
Нерідко люди йдуть зі своїми проблемами, зі своїм болем, заплутаною ситуацією до адвоката, юриста з метою щось зрозуміти, вирішити ситуацію, а отримують... В кращому випадку – дарма віддані гроші, у гіршому – нескінченні нудні ходіння по інстанціях, зіпсовані відносини з іншими людьми і програні справи і ситуації, які цілком можна було вирішити і взаємоприйнятним способом і на користь особи, яка звернулася за допомогою. Як же відрізнити грамотного фахівця від того, кому просто потрібні Ваші гроші, і він аж ніяк не горить бажанням надати Вам якісну послугу?
Ось п'ять основних ознак хорошого юриста:
1. Він: вислухає вашу історію до кінця. Адже часто буває, що вже при перших Ваших словах хтось кричить «Ясно, ясно!», ще не дослухавши продовження, яке може перевернути ситуацію з точністю до навпаки? Якщо так робить фахівець, до якого ви прийшли – або йдіть відразу ж, або наполягайте на тому, щоб він вислухав Вас до кінця, інакше результат непередбачуваний.
2. Він: обов'язково запитає і подивиться документи з тієї проблеми, з якою ви до нього звертаєтеся. Якщо у Вас, наприклад, у власності квартира і ви хочете зняти з реєстраційного обліку (виписати) або виселити з неї будь-яка особа, то дуже багато залежить від того, ким ця особа Вам доводиться (член сім'ї або ні), коли зареєстрований, ким, мав право на приватизацію (якщо квартира придбана у власність у порядку приватизації), якщо це колишній чоловік, то коли розірвано шлюб. Порядний юрист завжди подивиться свідоцтво про власність, договір приватизації, ордер, довідку з місця проживання, свідоцтво про шлюб та народження і тільки потім скаже свою думку. Той, хто не дуже розбирається в ситуації, відразу цитує Вам конкретну статтю як вирішення всієї проблеми.
3. Він: перед тим як називати конкретну статтю закону, дістане Кодекс чи закон (або відкриє на комп'ютері в спеціальній програмі, що краще, оскільки є спеціальні програми, які регулярно оновлюються у зв'язку із змінами в законодавстві) і загляне в неї. Навіть якщо він напам'ять знає певний закон, одна переплутана буква може вирішити багато, не кажучи про те, що закони часто змінюються і оновлюються.
4. Він: ніколи не буде погано говорити про своїх колег, про осіб, які раніше працювали з клієнтом, навіть якщо вони дійсно напартачили. По-перше, це суперечить етиці юриста, по-друге, бувають випадки: два юристи – три думки. Максимум, що він може сказати – це що попереднє думка була не зовсім коректно.
5. Він: запропонує Вам певний план дій (піти туди, написати те-то), а краще – пише його Вам послідовно на папері. Якщо він дійсно професіонал, то з великим задоволенням зробить це, оскільки на слух люди не завжди зовсім вірно розуміють суть консультації (а іноді розуміють з точністю до навпаки). Або за певну плату сам береться вчиняти зазначені дії, при цьому тримає Вас у курсі справи і обов'язково видасть письмове підтвердження прийнятих грошових коштів за надану послугу (квитанція, ордер, розписка).
Таким чином, ознаками хорошого юриста є:
а) увагу до Вас і Вашої проблеми, від початку до кінця Вашої розповіді;
б) ознайомлення з документами щодо ситуації клієнта;
в) звернення до джерел правової інформації;
г) коректність по відношенню до колег;
д) письмове оформлення консультації.
Нижче дивіться повний перелік наданих мною юридичних та адвокатських послуг:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner