Немає відгуків, додати
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+380 (97) 067-97-97
+380 (50) 543-32-69
+380 (97) 625-32-71

Інструментальний психоаналіз, сканування підсвідомості, прогнозування поведінки.


Шановні відвідувачі!
Ми раді вітати вас на нашому сайті. У даній статті ви зможете ознайомитися з інформацією про унікальною інноваційною методикою інструментального психоаналізу особистості.
ПРЕДМЕТ ДОСЛІДЖЕННЯ
Періодично кожного з нас цікавить, про що ж думають інші люди, які їхні думки. Обдумування ми виробляємо при допомоги нашого "внутрішнього промовляння". Для спілкування з самим собою ми черпаємо інформацію з свого ж власного досвіду, і зберігається ця інформація не де небудь, а в нашій власній пам'яті. При цьому, в ході нашого "внутрішнього діалогу", ми, як правило, абсолютно чесні самі з собою. Саме цей компонент психіки людини і є предметом дослідження "StimulTest". Дослідження в СПТ "Stimul Test" базується на сполученої психомоторної реакції, розробленої професором, видатним психологом А. Р. Лурія. Пред'явлення стимулів із застосуванням комп'ютерів базується на способі, розробленому видатним вченим, доктором медичних наук В. В. Смирновим. Як відомо, все, що сталося в житті людини, обов'язково зберігається в його пам'яті. І чим більш важливим для людини є якесь подія, тим більше до нього залучається увагу.
Важливість (значущість) якої-небудь події для людини, визначається міцністю фіксації його в пам'яті, швидкість і легкість його спогади. Якщо подія, що відбулася утримувало увагу людини більше 10-15 хвилин, то це подія переходить в розряд довгострокової пам'яті і запам'ятовується на місяці, роки, а то й на все його життя. За власним бажанням, зусиллям волі), людина не може стерти цю інформацію з своєї пам'яті, т. до. вона автоматично зберігається в його підсвідомості. Абсолютно справедлива народна приказка "з роками згадується тільки хороше, а погане забувається", тому, що людина завжди прагнути уникнути неприємностей і проблем у своєму житті. Проте, негативна інформація не "стирається" з пам'яті, вона тільки "блокується" у підсвідомості, щоб захистити психіку людини від неприємних (небажаних) спогадів.
Брехня ― це природна захисна властивість психіки людини з метою вберегти себе від неприємностей у суспільстві. Якщо людина бреше сам собі, то це називається самообманом, причиною якого є не усвідомленого прагнення уникнути власних неприємних спогадів. А коли людина бреше іншому, він усвідомлено прагнути з вигодою для себе спотворити інформацію, щоб видати бажане за дійсне. Існує багато різновидів брехні, також як і багато способів її виявлення, проте всі вони є непрямими, т. к. кінцевою їх метою є доступ до інформації, що міститься в пам'яті (свідомості) людини.
Саме тому, принциповою відмінністю технології, застосовуваної в СПТ Stimul Test, є можливість отримання прямого доступу до інформації, що зберігається в пам'яті (свідомості) людини. Унікальність технології, застосовуваної в СПТ Stimul Test, полягає в тому, що вона дозволяє виявити саме те, що для людини значимо на підсвідомому рівні, ще до того як він усвідомлено приймає рішення про спотворення інформації в догоду своєму прагненню виглядати краще.
ПРИНЦИП ТЕХНОЛОГІЇ
В основу технології СПТ Stimul Test покладена швидкість реакції людини на ті питання тесту (стимули), які пред'являються на екрані комп'ютера на дуже короткий час - від 17 до 34 мілісекунди. Питання тесту пред'являються в центрі екрану, на чорному тлі білими літерами приблизно в такому вигляді
Цього часу цілком достатньо для того, щоб тільки підсвідомість людини встигло розпізнати і оцінити сенс питання. Потім, питання маскується для того, щоб свідомість людини не могло його розпізнати. Маскування питання представлена у вигляді хаотичного набору цифр, розташованого в один ряд по центру екрана, тобто на тому самому місці, де до цього був пред'явлений питання.
Кажучи просто, підсвідомість питання бачить і читає, а свідомість - немає. Маскування питань дозволяє чесному людині не відволікатися на обдумування змісту цих питань в ході тестування, а не чесному людині перешкоджає спотворювати значимість питання (видавати бажане за дійсне) і протидіяти в ході тестування.
В будь-якій мові є дві принципові різновиди: індивідуальний і суспільний. Ніж більш точно питання (стимули) тесту будуть відповідати індивідуальним мови людини, тим більш точним і достовірним буде результат тесту. Громадський мова має специфічні особливості, властиві певним групам людей: діалект (залежно від регіону), жаргон (професійний). Тому, навіть в "шаблонному" тесті необхідно враховувати ці особливості, щоб була можливість отримувати найбільш достовірний результат.
Відповіддю на замаскований питання є натискання на ліву кнопку комп'ютерної миші, т. зв. "психомоторна реакція". В залежності від того, з якою швидкістю відбувається натискання на кнопку, шляхом обрахунку в складному математичному алгоритмі аналізується значущість цього питання (стимулу) для людини.
Справа в тому, що якщо питання для людини є умовно нейтральним (байдужим), то він буде реагувати на нього завжди з певною швидкістю. Але якщо питання для людини буде суб'єктивно значущим (важливим), то реагувати він завжди буде на нього - обов'язково швидше або повільніше, ніж на "нейтральний" питання. При цьому, різниця в швидкості реакцій (натискань) дозволяє визначити ступінь індивідуальної важливості (значущості) питань-стимулів, а також, які питання-стимули для людини прийнятні (позитивні, схвалюються), а які - не прийнятні (негативні, відкидаються).
Звичайно, людина може намагатися спеціально спотворювати швидкість своєї реакції (відповідь на питання), але ці спроби будуть не швидше ніж після 50 мілісекунди (це мінімальний поріг свідомого сприйняття інформації людиною). А в СПТ Stimul Test швидкість реакції фіксується з точністю до 1 мілісекунди. Крім цього, для підвищення достовірності результату, кожне питання тесту пред'являється 3-5-7 ― кратно. І до того ж, система автоматично відстежує стан "респондента", змінюючи частоту показів питань-стимулів і "тримає" його внимание в необхідному форматі.
ОСНОВНІ СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ
В СПТ Stimul Test існує можливість створення будь-якого тесту під різні цілі і завдання, в ході яких необхідно виявити індивідуальне ставлення (думку) людини до того чи іншого явища, діянню, персони.
Безпека:
перевірки кандидатів при працевлаштуванні (визначення різних негативних нахилів респондентів);
плановий аудит працюючого персоналу;
при розслідуваннях, для звуження кола підозрюваних та визначення осіб, які мають семантичну значущість, стосовно розслідуваної випадку (далі виявлені особи підлягають обов'язковій повторну перевірку на поліграфі). Приклад: сталася крадіжка, підозрюваних 26 осіб, після Stimul Test залишилося 5, які були протестовані на поліграфі і виявлено 2 особи причетних до крадіжки. Це комбіноване дослідження зайняло 8 робочих днів. На поліграфі зайняло б більше місяця. Ну і, звичайно, істотна економія грошей. Тестування з Stimul Test у цієї категорії мало не в два рази дешевше;
інші ситуації при забезпеченні безпеки бізнесу та сім'ї.
Психологія:
визначення дійсних причин згубних пристрастей;
визначення дійсних намірів, бажань, уподобань людини, стосовно того, що цікавить Замовника;
визначення справжніх професійних схильностей дітей і підлітків (профорієнтація);
інші ситуації, що вимагають детального прикладного психоаналізу особистості.
Маркетинг:
для бізнесу;
особистісний маркетинг (для самовдосконалення, поліпшення мікроклімату в сім'ї тощо);
політичний (для визначення істинного рейтингу, для визначення справжніх уподобань електорату тощо).
Можливості досліджень в Stimul Test так само безмежні, як безмежний потенціал Вашого мозку!
Прочитайте це і переконайтеся самі...
Якщо Ви прочитали вищевикладений текст - значить Ваш мозок в стані зрозуміти принцип роботи СПТ Stimul Test.
Приблизно таку ж "абракадабру" бачить підсвідомість під час пред'явлення стимулу, і воно його читає так само легко, як Ви прочитали.
Для консультацій, проходження безкоштовного демонстраційного тестування і оформлення замовлень - звертайтеся за телефонами, вказаними в розділі "КОНТАКТИ" або чекаємо Вас в нашому офісі. Більш детально з даною системою, Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням на першоджерело http://stimultest.com/
ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ВІДЕО АНОНСІВ ДАНОЇ МЕТОДИКИ, ВІД РОЗРОБНИКА - А. Е. ДУБРОВСЬКОГО:
"Stimul Test" - історія створення і приклади використання технології.
"Stimul Test" - принцип роботи та функціональні можливості системи.
ДОКУМЕНТИ І СЕРТИФІКАТИ:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner