Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

5 ознак хорошого юриста

5 ознак хорошого юриста

Нерідко люди йдуть зі своїми проблемами, зі своїм болем, заплутаною ситуацією до адвоката, юриста з метою щось зрозуміти, вирішити ситуацію, а отримують... В кращому випадку – дарма віддані гроші, у гіршому – нескінченні нудні ходіння по інстанціях, зіпсовані відносини з іншими людьми і програні справи і ситуації, які цілком можна було вирішити і взаємоприйнятним способом і на користь особи, яка звернулася за допомогою. Як же відрізнити грамотного фахівця від того, кому просто потрібні Ваші гроші, і він аж ніяк не горить бажанням надати Вам якісну послугу?
Ось п'ять основних ознак хорошого юриста:

  •       Він: вислуховує вашу історію до кінця. Адже часто буває, що вже при перших Ваших словах хтось кричить «Ясно, ясно!», ще не дослухавши продовження, яке може перевернути ситуацію з точністю до навпаки? Якщо так робить фахівець, до якого ви прийшли – або йдіть відразу ж, або наполягайте на тому, щоб він вислухав Вас до кінця, інакше результат непередбачуваний.
  •       Він: обов'язково запитує і дивиться документи з тієї проблеми, з якою ви до нього звертаєтеся. Якщо у Вас, наприклад, у власності квартира і ви хочете зняти з реєстраційного обліку (виписати) або виселити з неї будь-яка особа, то дуже багато залежить від того, ким ця особа Вам доводиться (член сім'ї або ні), коли зареєстрований, ким, мав право на приватизацію (якщо квартира придбана у власність у порядку приватизації), якщо це колишній чоловік, то коли розірвано шлюб. Порядний юрист завжди подивиться свідоцтво про власність, договір приватизації, ордер, довідку з місця проживання, свідоцтво про шлюб та народження і тільки потім скаже свою думку. Той, хто не дуже розбирається в ситуації, відразу цитує Вам конкретну статтю як вирішення всієї проблеми.
  •        Він:  перед тим як називати конкретну статтю закону, дістане Кодекс чи закон (або відкриє на комп'ютері в спеціальній програмі, що краще, оскільки є спеціальні програми, які регулярно оновлюються у зв'язку із змінами в законодавстві) і загляне в неї. Навіть якщо він напам'ять знає певний закон, одна переплутана буква може вирішити багато, не кажучи про те, що закони часто змінюються і оновлюються.
  •       Він:  ніколи не буде погано говорити про своїх колег, про осіб, які раніше працювали з клієнтом, навіть якщо вони дійсно напартачили. По-перше, це суперечить етиці юриста, по-друге, бувають випадки: два юристи – три думки. Максимум, що він може сказати – це що попереднє думка була не зовсім коректно.
  •        Він: запропонує Вам певний план дій (піти туди, написати те-то), а краще – пише його Вам послідовно на папері. Якщо він дійсно професіонал, то з великим задоволенням зробить це, оскільки на слух люди не завжди зовсім вірно розуміють суть консультації (а іноді розуміють з точністю до навпаки). Або за певну плату сам береться вчиняти зазначені дії, при цьому тримає Вас у курсі справи і обов'язково видасть письмове підтвердження прийнятих грошових коштів за надану послугу (квитанція, ордер, розписка).

Таким чином, ознаками хорошого юриста є:

а) уважне вислуховування проблеми від початку до кінця;

б) ознайомлення з документами щодо ситуації клієнта;

в) звернення до джерел правової інформації;

г) коректність по відношенню до колег;

д) письмове оформлення консультації.