Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Інтенсив "Секрети успішного виступу"

Інтенсив "Секрети успішного виступу"
Ми з чоловіком, Балацким Романом, відвідали захід Сергія Стужука Інтенсив - секрети успішного виступу". Даний захід проходив у Миколаєві у приміщенні арт - центру російського драматичного театру. Аудиторія слухачів - це малокомплектна група, що складається з представників абсолютно різних віків і професій, але об'єднаних однією метою - бажанням осягнути мистецтво ораторської майстерності.
В перший день занять ми були ознайомлені з наступними методиками: подолання страху, правилами структурування доповіді, методиками оволодіння та утримання увагою аудиторії і правил підготовки до майбутнього виступу. День закінчився практичним заняттям, спрямованим на закріплення сприйнятого матеріалу.
Следующий день занятий начался с ознакомления Сергеем Васильевичем слушателей, как владению, так и выявлению манипулятивных техник. В рамках этой темы, хозяином мероприятия, был любезно приглашен в качестве со докладчика, мой муж эксперт - полиграфолог Всеукраинской Ассоциации Полиграфологов, Балацкий Роман Николаевич, который рассказал аудитории не только о вербальных и не вербальных проявлениях лжи но и о возможностях её инструментального выявления - "детекции лжи", а так же о сферах ее применения.Так же были приведены интересные примеры из его профессионального опыта. 
Далі, окремою і надзвичайно цікавою темою, була тема "Участь в дебатах". Для мене, як для адвоката - це не замінима наука! А наступною цікавою темою для мене, знову таки як для адвоката, була тема "Відповіді на "не зручні" запитання". Я була вражена тим, з якою легкістю можна відповідати на каверзні питання або взагалі майстерно йти від відповіді.
Для закріплення засвоєного матеріалу, на завершення, кожен із слухачів виступив з підготовленою трихвилинної промовою з використанням знань, придбаних за підсумком навчання. Всі учасники впоралися на "відмінно", що говорить про якість викладання і доступної подачі матеріалу Сергієм Васильовичем. В підтвердження про проходження навчання кожен учасник отримав номерний сертифікат.
Дякуємо за прекрасну організацію і нові можливості!