Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Семінар для адвокатів "Судові експертизи"

Семінар для адвокатів "Судові експертизи"

Сьогодні адвокати р. Миколаєва, в черговий раз підвищили свій професійний рівень! Семінар на тему судових експертиз проходив у затишному приміщенні Ради адвокатів Миколаївської області. Відкрив захід Голова ради адвокатів - Антипченко В'ячеслав Костянтинович.
Заступник начальника ДПІ Центрального району р. Миколаєва, Силачі Лариса Володимирівна, розповіла про особливості оподаткування для адвокатів.
Пампуха Геннадій Геннадійович, міжнародний експерт права, міжнародний арбітр, медіатор - повідав нам про проведення електротехнічної експертизи. Зробив презентацію незалежного інституту судових експертиз - НІСЕ, таким чином відкривши для адвокатів нові можливості.
Про психологічної експертизи розповіла Алікіна Наталія Вікторівна, кандидат психологічних наук, експерт, що має вищий кваліфікаційний клас.
Про почеркознавчої та пожежно - технічної експертизи повідав Козлов Федір Михайлович, фахівець у галузі судової експертизи, стаж експертної діяльності 36 років. Всі доповідачі наводили приклади з своєї практичної діяльності.
Адвокати активно задавали питання, відповіді на які надали безцінні знання, які дозволять більш ефективно і якісно вибудовувати лінію захисту.