Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Черговий семінар для адвокатів

Черговий семінар для адвокатів

Два місяці переговорів, підготовки і переживань - сьогодні дали свої плоди!

У сесійній залі Миколаївської обласної ради відбувся захід для адвокатів, організований Радою адвокатів Миколаївської області та Асоціацією адвокатів України.

Президент ААУ Зоя Ярош, адвокат, керуючий партнер АК «Маршаллер і Партнери» провела презентацію організації, розповіла про роботу добровільної громадської організації, заснованої у 2006 році для залучення адвокатів України, з метою вирішення багатьох актуальних питань адвокатської діяльності. Асоціація адвокатів України сформована за принципом безпосередньо професійного об'єднання і бачить своїм головним завданням - допомога адвокатам у реалізації професійної діяльності, сприяння захист і гарантії їх прав. Так само, Зоя Володимирівна, як член робочої групи, розповіла про можливі зміни в законопроекті «Про адвокатуру».

Доповідь Володимира Володимировича Клочкова, адвоката, члена Правління ААУ та Голови Комітету ААУ з захисту прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, керуючого партнера АО «Клочков і партнери» на тему: «Захист адвокатів - справа рук самих адвокатів» на реальних прикладах показав, як відбувається обшук у адвоката, дав рекомендації щодо протистояння протиправним діям силовиків. Однією з умов дотримання гарантій адвокатської діяльності є єднання адвокатів всій Укрвины.

Тимченко тетяна Анатоліївна, адвокат, член наглядової ради ААУ, партнер АК «Маршаллер і партнери», розкрила перед аудиторією відмінності і побудова Фінансової моделі функціонування адвокатської компанії» .

Гостья из Одессы, Татьяна Анатольевна Кузьмич, практикующий експерт - полиграфолог, подполковник полиции в отставке, экс - руководитель «Профессионального сообщества полиграфологов уголовной полиции Украины», член Всеукраинской Ассоциации полиграфологов практически перенесла аудиторию в процесс проведения исследования на полиграфе, рассказала о реальных рабочих кейсах. Как полиграфолог с опытом работы в следственных органах, рассказала о своих практических наработках. Презентоала наш отечественный, украинский полиграф «Рубикон». Рассказала о его возможностях и преимуществах.

А завершив захід Сергій Стужук, регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Президент Американсько - української International Research University, експерт ОБСЄ, відкривши адвокатської аудиторії деякі «Секрети успішного виступу».