Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Участь у IV ЩОРІЧНОМУ ФОРУМАХ «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО»

Участь у IV ЩОРІЧНОМУ ФОРУМАХ «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО»

Традиційно, вже в четверте, в конференц-залі готелю «GAGARINN» проходив IV ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО». Цей масштабний захід відбувся за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» та зібрав медіаторів, адвокатів, нотаріусів та суддів з усієї України.
Організатори форуму - ГС «Українська академія медіації» (УАМ) та Рада адвокатів Одеської області.
Партнери форуму - Національна асоціація адвокатів України (Комітет з питань медіації), Нотаріальна палата України, Львівський центр медіації, ТОВ «Юридичне бюро Сергєєвих», Юридична компанія AVG.
Інформаційна підтримка - Асоціація адвокатів України, Всеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання «Юридична газета». Програма форуму як завжди цікава і насичена корисною інформацією. Формат заходу давши можливість спілкування колег і доповідачів.

Першу цікаву презентацію, «Медіація в нотаріальній практиці», розкрив за допомогою «скайпу» Хорхе Володимир Понс і Гарсія - доктор права, професор Universidad Autonoma de Juarez Tabasco, публічний нотаріус. Він проінформував учасників форуму про те, що в Мексиці існує Асоціація нотаріусів і вони можуть вирішувати спори як медіатори. У Мексиці 3 тис. нотаріусів, та не всі займаються медіацією, але 20 років тому були прийняті відповідні закони і стало можливим вирішувати проблеми без звернення до суду. Вже 15 років як у Мексиці почали навчати медіації в Університетах та приватність курсах. Зараз асоціація медіаторів у Мексиці постійно проводять різні семінари та курси.
Клаудіа Марсела Прієго Кустодіо - професор Universidad Autonoma de Juarez Tabasco, екс-асистент магістрату у Другій цивільній палаті Вищого суду штату Табаско (Мексика) розповіла про медіацію у спорах між спадкоємцями та у спорах при розподілі спадкового майна.
Тему «Медіація як інструмент розширення компетенції нотаріуса» - представила Ольга Оніщук, перший віце-президент Нотаріальної палати України, заступник Голови Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. В Україні 6,5 тис. нотаріусів і за останні 5 років в Україні на 30% зросла кількість урік про розподіл майна подружжя. Нотаріусам треба мати і психологічні навички при спілкуванні зі сторонами.
Тему «Нотаріат та медіація - перспективи розвитку в Україні», розкрив Юрій Орзіх - к. ю.н., доцент кафедри цивільного права Національного Університету «Одеська юридична академія». Нотаріуси мають право поєднувати нотаріальну і медіативну діяльність та мають можливість поширювати дану процедуру у суспільстві. Як і для адвокатів це додаткова стаття доходу.
Наступна доповідь, «Застосування медіації в морських арбітражах світу», розкрила Світлана Сергєєва - адвокат, медіатор Німецької адвокатської академії (DAA), партнер ТОВ «Юридичне бюро Сергєєвих», заступник голови комітету з медіації Заради адвокатів Одеської області. В ході доповіді, було розкрито які саме спори можуть розглядатися у морських арбітражах та порівняно особливості та правила застосування цієї процедури в Німеччині, ОАЄ та інших країнах світу.
Про Медіацію або врегулювання спору за участю судді. Відмінність процедур, доцільність та порядок застосування» - розповів Андрій Костін - адвокат, заступник Голови Ради адвокатів Одеської області, член Міжнародної асоціації адвокатів (IBA) з 2000 року, рекомен-дованих арбітр морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України. Більш детально є можливість ознайомитись у наведеному нижче відеоролику.
Демонстрацію процедури врегулювання спору за участю судді за новими процесуальними кодексами України, презентувала Елла Катаєва - к. ю.н., заступник голови Одеського окружного адміністративного суду, викладач НШСУ, медіатор Німецької адвокатської академії (DAA).
Демонстрація робочого процесу у вигляді «воркшопа», «Застосування навичок медіатора у роботі адвоката», була презентована від доповідача Катерини Власюк - адвоката, медіатора, керуючого партнера Юридичної компанії AVG. Пані Катерина з власного досвіду навела приклад медіативного врегулювання «Корпоративного спору» та приклад медіативного врегулювання у вигляді угоди між потерпілим та обвинуваченим у кримінальній справі. Я отримала від пані Катерини цікаву книжку під назвою «Розлучення. Сповідь адвоката» з дарчим підписом та побажаннями. Дякую!
Також був презентований на форумі «воркшоп»: Бізнес-Медіація. Вирішення спорів у сфері господарського права. Приклад№1- «Безконфліктна медіація», та Приклад №2- медіація у вирішенні спорів в сільськогосподарській сфері.
Показ «воркшопу» «Серце медіації» про роботу з інтересами і потребами сторін конфлікту, провела Діана Проценко - президент НАМУ(Національна Асоціація Медіаторів України).
Тему «Введення в «онлайн» врегулювання спорів» (відео презентація) - доповіла Орна Рабінович-Ейні, доктор Університету Хайфи, юридичний факультет, спеціалізується в альтернативних методах вирішення спорів.
З темами «Вирішення спорів в режимі «онлайн»: досвід Канади та перспективи для України» та «Практичне застосування «онлайн» врегулювання спорів: Суду з вирішення цивільних спорів» (Skype), виступивши з доповіддю Шеннон Солтер - Голова Суду з вирішення цивільних спорів (СВЦС) Британської Колумбії, Канада, експерт з «онлайн» врегулювання спорів та адміністративного права з понад 10-річним досвідом роботи.
Було неймовірно цікаво та пізнавально! Всі слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфкації! Хочу подякувати організаторам за дружню і теплу атмосферу заходу! Дякую всім колегам та друзям! До наступних зустрічей!