Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Лекция полиграфологов компании Адвокат & Полиграф для студентов Аграрного Университета

Лекция полиграфологов компании Адвокат & Полиграф для студентов Аграрного Университета

      На запрошення Гусенко Анжели Анатоліївни, старшого викладача кафедри Публічного права, адміністрування та міжнародної економіки Миколаївського Національного Аграрного Університету, наші фахівці мала можливість поділитись деякими своїми знаннями зі студентами 3-го курсу факультету менеджмента.

     Отримувати задоволення від своєї роботи, від того чим ти займаєшся - це дуже круто! Але мати можливість ділитися цим із студентською аудиторією - це подвійне задоволення!

     Голова представництва ВАП в Миколаївській області Балацька Оксана Валеріївна, разом з експертом - поліграфологом  Балацьким Романом Миколайовичем, розповіли студентам про таку громадську організацію як Всеукраїнська асоціація поліграфологів, провели презентацію професії поліграфолога та першого вітчизняного поліграфного комплексу "Рубікон". Розповіли студентам про принцип роботи поліграфа, ознайомили з давачами які входять до його складу, повідали про сфери його застосування, а також про можливість пройти спеціальне навчання і отримати відповідну кваліфікацію згідно законодавства України. Але самим захоплюючим та цікавим для молоді, виявилось демонстраційне тестування, яке провів з коментарями та аналізом результату, Роман Миколайович. Обравши найсміливішого із студентів та зафіксувавши датчики, був проведений запис стандартного тесту, в якому наглядно були продемонстровані можливості поліграфних досліджень.

Дана зустріч була продовженням нашої плідної співпраці з таким чудовим навчальним закладом, як МНАУ! У квітні цього року Балацька Оксана Валеріївна вже була запрошена до цього закладу для ознайомлення студентів з процедурою та принципами медіації. А цього разу студенти отримали можливість ознайомитись з комп'ютерною ютерним поліграфом та побачити його в дії.

Ми вважаємо, що деяким учбовим закладів, особливо юридично - правового напрямку, було б надзвичайно корисно проводити хоча б факультативні, ознайомчі заняття з даних новаційних напрямків. Маємо надію, що так воно і буде, бо володіння такими знаннями все частіше стають в нагоді сучасному юристу!