Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71

Перемога в конкурсі "Адвокат 2018 року"!

Перемога в конкурсі "Адвокат 2018 року"!

Церемонія нагородження переможців конкурсу "Адвокат 2018 року" від Асоціації адвокатів України (ААУ) відбувалась 5️ жовтня, в готелі Hyatt Regency Kyiv та зібрала, дійсно, правову еліту з усієї України! Перед входом, на знак пошани, шкірного з учасників зустрічала «червона доріжка». Атмосфера заходу була дуже урочистою та хвилюючою. Цьогорічне нагородження відрізнялось від попередніх тим, що були затверджені у номінації 21 практиці права та багато спеціальних нагород і подарунків від партнерів ААУ.

Свої відзнаки отримали не тільки представники адвокатської спільноти, а й наприклад, перший заступник міністра юстиції Олена Сукманова, народні депутати Тетяна Острікова та Георгій Логвинський. Є ятались слова Олені Сукманової: «Всі посади - тимчасові, а адвокатура - вічна!». Як тут не погодитись?
Також відзнаки отримали: Зейкан Ярослав Павлович, найповажніший та найдосвідченіший серед адвокатів - за вагомий внесок в адвокатуру взагалі, та Олена Костюченко, Член правління ААУ - за вагомий внесок у розвиток Асоціації адвокатів України.

Окрім визнання здобутків практикуючих адвокатів, цей захід цінний іще й тим, що дає можливість красномовно висловити свою повагу та пошану на адресу досвідчених та поважних представників цієї професії, а для молодого покоління - дає поштовх до нових звершень та здобутків.

Звичайно, що приймаючи участь у цьому конкурсі, я, десь в глибині душі, сподівалась на перемогу хоча б в одній номінації.
І після вручення першої відзнаки в номінації «Цивільне право» я дійсно відчула задоволення.
Та коли у номінації «Сімейне право» я знову почула своє прізвище - це для мене була приємна несподіванка!
Альо коли моє прізвище назвали втретє, у спеціальній номінації «Кращий юрист - новатор» від партнерів ААУ, компанії «ЛІГА:ЗАКОН» - то вже був справжній шок! Ще й подарунок від них отримала - сертифікат на користування системою аналізу судових рішень «VERDIKTUM». Супер!!! Слід відзначити, що коли перші дві нагороди в номінаціях «Цивільне» та «Сімейне право можна вважати моїми суто адвокатськими здобутками, то третя нагорода - це здобуток виключно як фахівця-поліграфолога! Це результат активної роботи в напрямку інформування та впровадження серед адвокатської спільноти знань про стандарти, методики, обладнання, сфери застосування та реальну користь від залучення психофізіологічних досліджень у професійній діяльності адвокатів. Приємно усвідомлювати, що моє бажання привнести в нашу професію щось нове та корисне - було підмічено та оцінено. Щиро дякую! Обіцяю на досягнутому не зупинятись!!!
Так, мало не забула, кожен з переможців та гостей заходу отримав у подарунок книжку «Сніданок юриста» з дарчим підписом від авторів, партнерів ААУ - адвокатів юридичної компанії «Амбер», Насіння Ханіна та Ганни Ханіної.

Висловлюю щиру подяку всім хто мене підтримав, хто витратив свій дорогоцінний час на голосування, та хто повірив у мене!

Особлива подяка та низький уклін організаторам конкурсу!!!