Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

СПТ Stimul Test та ЗДОРОВ'Я

 • Послуга

від 600 грн./послуга

Мінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн.

+38097625-32-71
 • +380 97 067 97 97
  (Viber) адвокат-медиатор;
 • +380 50 543 32 69
  адвокат-медиатор;
 • +380 97 625 32 71
  (Viber) полиграфолог (детекция лжи);
 • +380 66 659 16 27
  (WhatsApp) полиграфолог (детекция лжи)
 • +380 512 477 774
  офис
СПТ Stimul Test та ЗДОРОВ'Я
СПТ Stimul Test та ЗДОРОВ'ЯПослуга
від 600 грн./послуга
+38097625-32-71
 • +380 97 067 97 97
  (Viber) адвокат-медиатор;
 • +380 50 543 32 69
  адвокат-медиатор;
 • +380 97 625 32 71
  (Viber) полиграфолог (детекция лжи);
 • +380 66 659 16 27
  (WhatsApp) полиграфолог (детекция лжи)
 • +380 512 477 774
  офис

Опис

Підсвідомість людини має цілющу силу?!


Уся життєдіяльність людини, її добробут, здоров'я, взаємовідносини з оточуючими, успішність кар'єри, тощо – залежить від стану його психічної діяльності.

Весь індивідуальний досвід людини зберігаються в його підсвідомості. Будь-яка неприємність, яка коли-небудь сталася з людиною, будь-яке негативне подія, невдача «осідають» в несвідомій сфері, обтяжуючи його життя і приводячи до тих чи інших розладів і захворювань, як до психічних, так і до соматичних (проявляється на фізичному рівні).

Переважна більшість захворювань починається в глибинах психіки. Саме там зароджується «матриця» патологічного процесу, що формує конкретне захворювання, яке є лише зовнішнім проявом глибинного психічного дискомфорту.

Протягом тривалого часу в певних ситуаціях ми користуємося якимось одним способом поведінки. Він приносить нам біль і страждання, але ми продовжуємо користуватися ним і далі, тому, що: по-перше, не знаємо, для чого ми це робимо, а по-друге, не знаємо, що робити замість цього. Тепер, завдяки СПТ "Stimul test", у Вас з'являється можливість достовірно виявити укорінені звички (підсвідомі програми поведінки).

Все в нашому житті змінюється, і рано чи пізно нам доведеться навчитися діяти по-іншому, інакше ціною стояння на місці може стати наше здоров'я або навіть життя. Ми не закликаємо вас відмовитися від традиційних методів лікування. Тільки пам'ятайте, що застосовуються до цих пір в офіційній медицині методи, впливають в основному саме на «наслідок», тобто на зовнішні прояви захворювання. Заглушивши біль, Ви не усунете причину хвороби, джерело якої зберігається в несвідомої сфери людини.

Найчастіше розібратися в самому собі буває вкрай складно, тому ми пропонуємо Вам звернутися до Професіоналів СПТ "Stimul test" в Миколаєві, які допоможуть Вам побачити справжні причини Ваших хвороб і неприємностей в особистому житті.

Якщо Ви готові бути чесними самі з собою, подивитися в обличчя собі справжньому, відректися від старого світогляду, знайти, прийняти і навчитися використовувати нові стратегії поведінки, якщо, в кінці кінців, Ви собі не ворог, а друг (а адже часто буває навпаки), то за допомогою СПТ "Stimul test" Ви зможете:

 • Розібратися в причинах своєї хвороби;
 • Навчитися використовувати ресурси свого підсвідомості для одужання;
 • По-іншому поглянути на себе, навколишній світ і людей;
 • Змінити свою модель поведінки і своє життя так, щоб Ваші хвороби перестали турбувати Вас.

   

Області можливого застосування СПТ "Stimul test":

 

 • розлади психологічного характеру (депресії, стреси, тривожні стани, невротичні комплекси, нав'язливі страхи, суїцидальні тенденції);
 • патологічні залежності (поведінкова, алкогольна, нікотинова, наркотична тощо);
 • порушення обміну (надмірна вага, виснаження);
 • функціональні та хронічні психосоматичні, прикордонні розлади тощо;
 • психопрофілактика у осіб з підвищеним ризиком невротизації, перевтоми (синдрому хронічної втоми);
 • оптимізація функціонального стану здорової людини (підвищення психічної і фізичної стійкості);
 • ідентифікації ненормативних форм поведінки, морально-етичних якостей, деструктивних тенденцій, внутрішніх схильностей, справжньої мотивації, лояльності персоналу;
 • виявлення ефекту психовоздействия (наприклад, в якій-небудь релігійної секти).

           

                                                 Найбільш затребувані психодіагностичні програми:

 

Програма «Антистрес»
Життя і діяльність людини в умовах сучасного суспільства нерозривно пов'язана з періодичним або тривалим інтенсивним впливом на нього несприятливих екологічних, соціальних, професійних чинників, що супроводжується виникненням, розвитком негативних емоцій, сильних переживань, перенапруженням фізичних і психічних функцій. У більшості випадків ці впливи призводять до погіршення психоемоційного та фізичного стану, зниження працездатності, розвитку психосоматичних захворювань, депресії.

 

Програма «Подолання депресії»
Депресія — це хвороба, яка може вивести людину з емоційної рівноваги на тривалий час і значно погіршити якість його життя (трудову активність, особисті відносини, дозвілля тощо). Депресія може виникнути як відповідна реакція на попередню психологічну травму чи негативна подія (смерть близької людини, звільнення з роботи тощо), проте, часто вона розвивається без видимої причини.

 

Програма «Зниження ваги»
90% людей, які страждають від зайвої ваги, кажуть, що вони хочуть схуднути. Але при цьому переважна більшість з них це бажання не здійснює. З кожним роком набираючи ще по кілограму, непомітно. Деякі «заспокоюють себе тим, що у них це генетичне – мама і бабуся (тато і дідусь) страждали зайвою вагою, і їм тепер від цього теж нікуди не дітися. Нерідко збільшення ваги породжує зміна професії або припинення занять спортом, вагітність і пологи, настання менопаузи, малорухливий спосіб життя або ендокринні захворювання.

 

Програма «Відновлення потенції»
Напевно, немає такого чоловіка, у якого не бувало хоча б тимчасового ослаблення статевої функції. Серед причин викликають імпотенцію головну роль відіграють різні психологічні чинники. На першому місці стоять негативні емоції, які чоловік відчуває стосовно протилежної статі ― сексуальний тиск, озлобленість на сексуального партнера, претензії, гнів, страх, напругу, злість, ненависть, образи і почуття провини на сексуальному ґрунті.

 

Програма «Антитютюн»
Більшість курців почали курити ще в молодості. І не можна сказати, що сигарети приємні на смак, чи що від них хтось відчував себе краще. Перші реакції на выкуренные сигарети – це нудота, запаморочення, кашель. Потім курець отримує в нагороду незагойною горло, гарячі легкі, огидне дихання, задишку, жовті плями на зубах і на руках, додаткові грошові витрати, привид раку легенів і хвороби серця. Кожен курець знає про те, які побічні наслідки він може отримати від куріння. Але що ж змушує його знову і знову запалювати сигарету?

 

Програма «Алкостоп»
У людей, які страждають від надмірної тяги до спиртного, у підсвідомості є певні програми поведінки. Вони передаються у спадок або формуються в процесі життя під впливом сильних емоційних потрясінь. Тому для лікування від алкоголізму дуже важливо відшукати ці програми, нейтралізувати їх і створити нові програми поведінки, спрямовані на здоровий та тверезий спосіб життя.

 

Программа «Стоп наркотик»
После того, как «химическая» дезинтоксикация завершена, усилия должны быть направлены на то, чтобы пройти курс «психологической» дезинтоксикации – изменить свои взгляды на мир, осознать необходимость полноценной жизни в обществе. В первую очередь, это не борьба с наркотиками, а борьба с его желанием убежать, спрятаться от страха реальной жизни. Наркотики лишь средство такого бегства.

 

Программа «Интернет ― зависимость»

Це широкий термін, що позначає велику кількість проблем поведінки і контролю над потягами. Звикання до Інтернету можна визначити як розлад вольового контролю, не викликане хімічними речовинами. Зловживання Інтернетом веде до серйозних проблем в житті особистості ― депресії, самотності, труднощів у спілкуванні, розпаду сім'ї, невдач у навчанні, фінансового неблагополуччю й до втрати роботи.

 

Програма «Релігійна залежність»

В останні роки проблема залежності від релігійних організацій отримала широке поширення в зв'язку з оскаженілою експансією численних квазірелігійних утворень, у тому числі і тоталітарних релігійних сект. Поки що число їх прихильників порівняно невелика, але кожний такий «віруючий» – це, як правило, вже фанатик.

                             

 

Характеристики

Основні
Тип послугиКонсультування
Методи діагностикиПсихоаналіз
Психологічне консультуванняІндивідуальні консультації психолога, Консультації щодо вибору професії
Послуги сімейного психологаПсихологічна допомога батькам, Консультування сімейних пар
Послуги дитячого психологаКонфлікти дітей і батьків, Консультації психолога для підлітків
Первинна консультаціяБезкоштовно

Інформація для замовлення

 • Ціна: від 600 грн./послуга