Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Пройти "Детектор брехні" в Миколаєві, достовірність до 98%

Топ продаж
 • Послуга

від 2 000 грн./послуга

+38097625-32-71
 • +380 97 067 97 97
  (Viber) адвокат-медиатор;
 • +380 50 543 32 69
  адвокат-медиатор;
 • +380 97 625 32 71
  (Viber) полиграфолог (детекция лжи);
 • +380 66 659 16 27
  (WhatsApp) полиграфолог (детекция лжи)
 • +380 512 477 774
  офис
Пройти "Детектор брехні" в Миколаєві, достовірність до 98%
Пройти "Детектор брехні" в Миколаєві, достовірність до 98%Послуга
від 2 000 грн./послуга
+38097625-32-71
 • +380 97 067 97 97
  (Viber) адвокат-медиатор;
 • +380 50 543 32 69
  адвокат-медиатор;
 • +380 97 625 32 71
  (Viber) полиграфолог (детекция лжи);
 • +380 66 659 16 27
  (WhatsApp) полиграфолог (детекция лжи)
 • +380 512 477 774
  офис

Опис

   

Шановні КЛІЄНТИ і просто ВІДВІДУВАЧІ нашого сайту !

 Дякуємо за Ваш інтерес і увагу до нашої роботи і для ознайомлення з МЕТОДИКАМИ, СТРУКТУРОЮ, ПРАВИЛАМИ І ПОВНИМ ПЕРЕЛІКОМ ПОСЛУГ з виявлення будь приховуваної інформації, запрошуємо Вас перейти в розділ - "ДЕТЕКТОР БРЕХНІ".

НАШІ МОЖЛИВОСТІ І ПОСЛУГИ:

Найбільш затребуваними і надзвичайно ефективними послугами із застосуванням детектора брехні (поліграфу), є "СКРИНИГОВЫЕ" перевірки кандидатів при прийомі на роботу. В першу чергу, поліграф допомагає визначити – наскільки кандидат був чесний заповнюючи анкету, чи його праця ефективним, чи дійсно кандидат є професіоналом своєї справи, не завдасть шкоди компанії з-за згубних нахилів і пристрастей, чи можна довіряти людині матеріальні цінності та роботу з конфіденційною інформацією. Використовувати поліграф найменш затратно і швидко, але при цьому Ви отримуєте максимум відповідей на запитання у зв'язку з кадровою безпекою компанії. Поліграф істотно доповнює інші, визнані методи перевірки співробітників.

Ключовим у даному випадку є опитування за так званим «факторів ризику», приховування інформації по яких може призвести до негативних наслідків у майбутньому. Перевірки працюючого персоналу дають чітке уявлення про настрої у Вашому колективі, про ступінь лояльності співробітників до Вас і до менеджменту Вашої компанії. У результаті планових перевірок персоналу Ви відразу побачите наявність або відсутність таких негативних явищ як: прогули, злодійство, розкрадання, шахрайства, підроблення, робота на конкурентів, робота на спец.служби, провокування конфліктів всередині колективу, лояльність до керівництва та ін. Одним з важливих позитивних моментів застосування поліграфа, є максимальна відвертість респондента, дозволяє отримати необхідну інформацію в потрібному напрямку і обсязі.

Крім того, в нашому арсеналі, на додаток до традиційного комп'ютерного поліграфа выявляющему факти і події минулого, є і широко застосовується інноваційна, унікальна сучасна методика: Зистема Психофизиологических Тестирований (СПТ) "Stimul Test", яка дає можливість короткострокового прогнозування на майбутнє (3 - 4 місяці), стосовно всіх раніше перерахованих факторів ризику в колективі Вашої компанії. Простота, доступність і універсальність використання даної методики дозволила істотно знизити вартість проведених тестувань.

Наступними за значимістю і затребуваності, є тестування в категорії "РОЗСЛІДУВАННЯ". В цій категорії ми гарантуємо Замовникам виявлення причетних до різного роду злочинів або правопорушень з числа підозрюваних осіб. Крім цього, використання вище означеної методики тестувань "Stimul Test", дає можливість істотно звузити коло підозрюваних осіб (як мінімум в 2-3 рази). А відповідно - максимально скоротити час та фінансові витрати, спрямовані на проведене розслідування.

Безумовно, забезпечення безпеки бізнесу ― далеко не єдина послуга, що надається нашою компанією в галузі досліджень з використанням поліграфа. Досить частими Замовниками наших послуг з "Детекції брехні", є приватні особи. Коло виникаючих проблем досить широке - це і питання, що стосуються всередині сімейної проблематики (подружні зради, пропажа цінностей з дому, підліткові проблеми тощо), і питання захисту честі і гідності (при необґрунтованих наклепницьких підозри, звинувачення тощо).

Особливо слід виділити найбільш відповідальну і складну категорію наших послуг - проведення судових психофізіологічних досліджень і експертиз з використанням поліграфа. Даний метод криміналістичних досліджень є надзвичайно ефективним способом доведення для сторін, як в судовому, так і судовому періоді процесу. Він по суті, є єдиним об'єктивним методом оцінки будь-якої інформації, наданої учасниками процесу, яка є не що інше, як суб'єктивна думка цього учасника і може їм спотворюватися в силу різних обставин. Часто проведення цих експертиз здійснюється в умовах утримання під експертної особи під вартою (в умовах СІЗО, ІТТ, колонії).

      В основном, к нам за помощью обращаются те Заказчики, кому необходима своевременная, качественная и всеобъемлющая помощь специалистов - профессионалов в области "Детекции Лжи". В свою очередь, мы всегда делаем все возможное для решения возникших у Заказчика проблем. Практически каждое обращение к нам, вызвано отсутствием каких-либо дополнительных объективных возможностей установить истину. Нашими услугами, как правило, пользуются те люди, которым прежде всего дорого их время и нервы, которым важно знать правду и восстановить справедливость. 

      Наш профессиональный опыт, наличие базового и специального образования, наши знания и навыки, неукоснительное соблюдение правил и методик, законность осуществления деятельности, наличие необходимого сертифицированного оборудования - все это позволяет нам качественно и в срок выполнять задания Заказчиков по выявлению любой скрываемой информации. Наша деятельность осуществляется исключительно в правовом поле и направлена на  защиту законных прав и интересов каждого конкретного человека. Для этого работаем каждый день, 24 часа в сутки!

Представители нашей компании, есть практически во всех крупных городах и областных центрах Украины. За профессиональное исполнение работы нашими коллегами - мы отвечаем своей репутацией. Все рекомендуемые нами специалисты - проверены годами тесного сотрудничества. Качественное исполнения услуг, в точно оговоренные сроки и стоимость - гарантируется! 

Звоните в любое время  - от оперативности начала мероприятий, зачастую зависит их исход и стоимость!

БОЛЕЕ ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ПО ССЫЛКАМ:

Ми працюємо офіційно, сплачуємо всі податки і несемо повну відповідальність за якість і достовірність проведених тестувань. Після завершення нашої роботи, Вам надається на руки Висновок з "мокрою" печаткою та підписом експерта-поліграфолога. Даний Висновок є офіційним юридичним документом і може служити підставою для звернення в судові або правоохоронні органи.

Наші фахівці складаються під Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів і внесені до Єдиного Реєстру поліграфологів України.

Характеристики

Основні
Тип послугиРозслідування крадіжок і розкрадань
Користувацькі характеристики
Перевірка співробітниківТак
Розшук шахраїв і боржниківТак
Перевірка контактних данихТак
Перевірка приміщення на наявність прослуховуванняНемає
Перевірка на поліграфіТак
Перевірка охоронних послугНемає
Перевірка приміщеньНемає
Пошук безвісти зниклихНемає
Розшук людейНемає
Контроль за дітьмиТак
Розшук майнаТак
Вид послугАбонентське обслуговування, Усна консультація, Виїзд спеціаліста
Тривалість підбору2
Спеціальне обстеження автомобіляНемає
Особиста безпека фізичної особиНемає

Інформація для замовлення

 • Ціна: від 2 000 грн./послуга