Продавець АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2 відгуків
ТЕСТИРОВАНИЯ НА ПОЛИГРАФЕ! ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА И ЗАКОННОСТИ!ЗАКАЗАТЬ ТЕСТ
АДВОКАТ & ПОЛИГРАФ - "Мы видим то, чего не замечают другие!"
+38 097 067 97 97
+380 97 067 97 97
+380 50 543 32 69
+380 97 625 32 71
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Детектор брехні - судові експертизи по всій Україні

 • Послуга

від 7 000 грн./послуга

+38097625-32-71
 • +380 97 067 97 97
  (Viber) адвокат-медиатор;
 • +380 50 543 32 69
  адвокат-медиатор;
 • +380 97 625 32 71
  (Viber) полиграфолог (детекция лжи);
 • +380 66 659 16 27
  (WhatsApp) полиграфолог (детекция лжи)
 • +380 512 477 774
  офис
Детектор брехні - судові експертизи по всій Україні
Детектор брехні - судові експертизи по всій УкраїніПослуга
від 7 000 грн./послуга
+38097625-32-71
 • +380 97 067 97 97
  (Viber) адвокат-медиатор;
 • +380 50 543 32 69
  адвокат-медиатор;
 • +380 97 625 32 71
  (Viber) полиграфолог (детекция лжи);
 • +380 66 659 16 27
  (WhatsApp) полиграфолог (детекция лжи)
 • +380 512 477 774
  офис

Опис

      

Судова психофізіологічна експертиза з використанням комп'ютерного поліграфа (детектора брехні) - як ефективний інструмент в роботі адвоката.

Даний вид експертиз часто є єдиним переломним фактором в ході судових розглядів, особливо при наявності мінімальної доказової бази.

   Відмінність Судової Психофізіологічної Експертизи (СПфЭ) від Дослідження з Використанням Поліграфа (ІІП) полягає в тому, що експертиза може бути проведена на підставі винесеної постанови слідчого або ухвали (постанови) судді, а ІІП може бути проведено за усним або письмовим зверненням фізичних чи юридичних осіб.

Крім того, експерт - поліграфолог при проведенні СПфЭ попереджається і несе кримінальну відповідальність за надання завідомо неправдивого висновку, а при проведенні досліджень не попереджається і несе моральну і професійну відповідальність.

При підготовці Довідки про проведений ІІП відображається мінімум відомостей і дається лаконічний висновок про результати перевірки (3 - 4 друкованих аркуша). В експертному Висновку про проведену СПфЭ дається розгорнуте докладний опис того, що і як робив поліграфолог в ході дослідження, робляться висновки про причинно - наслідкового зв'язку проявлених реакцій і висновків, додається перелік тестових блоків з переліком питань, копії поліграм і т. д. (від 40 до 60 аркушів з додатками).

  Для проведення СПфЭ залучаються фахівці мають:

 • досить великий практичний досвід, знання і освіта;

 • досконало володіють усім арсеналом методик для поліграфних досліджень;

 • володіють сертифікованим номерним обладнанням, відповідним ДСТУ 8692:2016;

 • здійснюють свою діяльність офіційно і виключно в правовому полі держави - Україна!

  Висновок експерта-поліграфолога - це форма «альтернативної» судової експертизи, з використанням спеціального технічного засобу - комп'ютерного поліграфа. Принцип змагальності сторін дозволяє учасникам процесу, представляти висновок експерта - поліграфолога, на стадії досудових, так і судових розглядів. Враховуючи, що на досудовому слідстві або при розгляді справи в суді, експертиза призначається тільки особою, провідним провадження у справі (дізнавач, слідчий, прокурор), то сторона захисту може лише звернутися до даної особи, що веде провадження у справі, про призначення судової експертизи. Остаточне ж рішення цього питання залежить від особи, що веде провадження у справі, тобто від сторони обвинувачення.

Поява в кримінальному процесі укладання експерта - поліграфолога відкриває перед стороною захисту нові можливості у використанні спеціальних знань. Надалі, за потреби, наприклад у разі не визнання будь - якої із сторін на досудовому слідстві або судовому розгляді висновків, зроблених у висновку експертом - поліграфологом, можна заявляти клопотання про призначення повторної експертизи.

  Судова психофізіологічна експертиза з використанням поліграфа може бути проведена як криміналістичне дослідження і як процесуальну дію в рамках кримінального, цивільного, господарського або адміністративного судочинства.

  Психофізіологічна експертиза призначається на поліграфі (детекторі брехні), як правило, при наявності неминучих протиріч у показаннях учасників процесу (свідків, потерпілих, обвинувачених, підозрюваних), у разі суперечності між показаннями та іншими доказами по справі, а також за відсутності доказів.

Протипоказанням для проходження психофізіологічної експертизи на детекторі брехні (поліграфі) може служити наявність у кандидата на перевірку психічного захворювання (з порушенням адекватності), алкогольної або наркотичної залежності (у стадії загострення), відновний період після перенесених тяжких захворювань, хронічні захворювання (в стадії загострення). При наявності достатніх даних, що вказують на наявність будь-яких патологій, доцільно попередньо призначити судово-психіатричну або судово-медичну експертизу.

Впровадження в кримінальний процес психофізіологічної експертизи на детекторі брехні (поліграфі) іноді є останньою можливістю невинної людини довести свою непричетність до інкримінованого йому злочину. Звернення з приводу призначення і проведення СПфЭ на поліграфі може бути на різних процесуальних стадіях. Якщо на досудовій стадії слідчий суддя (слідчий, дізнавач) відмовляє заявлене клопотання про призначення СПфЭ, в рамках справи можна провести спеціальне психофізіологічне дослідження. У цьому разі висновок поліграфолога може бути долучено до матеріалів кримінальної справи для подальшої оцінки при розгляді справи в суді і, за необхідності, може бути підставою для клопотання про призначення вже, безпосередньо експертизи.

У відповідності з законом України «Про адвокатуру», а також на підставі ст. 44, 48 КПК України захисник має право залучати фахівця, а так само збирати докази шляхом отримання документів, інших відомостей.

Сторона, яка не згодна з результатами експертизи або отримала відмову в задоволенні клопотання про призначення експертизи, може звернутися безпосередньо до фахівця для отримання його висновку. Такий висновок може бути дано як до призначення експертизи, так і після, і може стати підставою для її подальшого проведення.

Висновок спеціаліста, так само може бути дано і вже наявним у справі висновком експерта. У цьому випадку мова повинна йти про перевірку проведеної експертизи на предмет дотримання норм та правил, а не про оцінку доказів. Питання, які ставляться в цих випадках перед фахівцем (будь-якої із сторін), повинні носити не оцінний, а перевірочний характер. Наприклад: чи досить було представлених матеріалів для повного, всебічного дослідження; чи відповідали використані методи та методики вимогам надійності, достовірності одержуваних з їх допомогою результатів; які методи (методики) було б доцільно використати в даному випадку; дотримані всі непорушні правила проведення подібного роду досліджень і т. п.

Таким чином, адвокат може самостійно звернутися до експерта - поліграфологові і замовити проведення ІІП, щоб особисто переконатися в тому, що підзахисний не перекрутив фактичні обставини справи, тобто з'ясувати, чи говорить він правду. Це може допомогти виробити правильну тактику і стратегію захисту на користь його Клієнта. Надалі, якщо результати проведення ІІП виявилися на користь особи, що перевіряється, є більше підстав вимагати призначення - вже експертизи.

Виробництво СПфЭ із застосуванням детектора брехні (поліграфу), застосування цих даних в судах України на практиці можуть стикатися з певними об'єктивними і суб'єктивними труднощами.

Коли слідчі або судді відмовляють у призначенні та проведенні СПфЭ із застосуванням детектора брехні (поліграфу)? Це може відбуватися, як правило, з ряду причин:

 • по-перше, якщо слідчий або суддя вважають, що у справі достатньо інших доказів або інших відомостей для прийняття процесуального рішення, при цьому не порушені основні принципи об'єктивності, повноти та всебічності зібраних матеріалів;

 • по-друге, якщо слідчий або суддя не володіють достатніми знаннями про методичних можливості і процесуальних особливостях призначення, проведення та оцінки результатів СПЕ на детекторі брехні (поліграфі);

 • по-третє, якщо слідчий або суддя не зацікавлені в об'єктивному розслідуванні або розгляді справи (наприклад, по причині елементарної несумлінність, небажання завантажувати себе зайвою роботою або того гірше - маючи корисливий інтерес).

Відмова в призначенні СПфЭ на детекторі брехні (поліграфі) з причини відсутності даного виду експертиз у переліку криміналістичних експертиз є не обґрунтованим т. к. с 27.07.2015 Міністерством юстиції України було видано наказ № 1350/5 "Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 8 жовтня 1998 року № 53/5", а саме: про внесення змін до Науково-методичні рекомендації з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, які, зокрема, були доповнені новим пунктом 6.8 у розділі VI "Психологічна експертиза" наступного змісту:

"6.8. В цілях отримання орієнтовної інформації можуть проводитися опитування із застосуванням спеціального технічного засобу - комп'ютерного поліграфа.

6.8.1. Предметом опитування із застосуванням спеціального технічного засобу -комп'ютерного поліграфа є отримання орієнтовної інформації щодо:

- ступеня ймовірності повідомленої опитуваним особою інформації;

- повноти наданої опитуваним особою інформації;

- джерел отриманої опитуваним особою інформації;

- уявлень опитуваного особи про певну подію;

- інший орієнтовної інформації, необхідної для конструювання версій розслідування певних подій.

6.8.2. Такі опитування можуть проводитися тільки за наявності письмової згоди особи, яка буде проходити опитування".

СПфЭ на поліграфі (детекторі брехні) може бути проведена в наступних випадках:

 1. За постановою слідчого або судді в рамках порушеної, що розслідується або розглядається кримінальної справи. Підставою для призначення психофізіологічної експертизи може служити як самостійне рішення слідчого або судді, так і клопотання адвоката, обвинуваченого, підсудного, потерпілого, але в усіх випадках згоду кандидата на перевірку - обов'язково і оформляється у відповідності з нормами та вимогами в рамках українського кримінально-процесуального законодавства.

 2. За визначенням судді в рамках цивільних, господарських або арбітражних справ. В даному випадку, підстави для призначення і проведення СПфЭ, ті ж, що і зазначені вище.

 3. На підставі звернення (заяви) адвоката безпосередньо до експерта, може бути проведена як експертиза так і психофізіологічне дослідження по кримінальним, цивільним, господарським та арбітражним справах, яке експертизою не є. Дане дослідження може бути долучене до матеріалів справи, але його розгляд і ухвалення на облік покладено на суб'єктивний розсуд слідчого або судді. На відміну від Укладення СПфЭ, в Довідці ІІП поліграфолог не попереджається про кримінальну відповідальність і процесуальний статус такого документа менш значимий, але разом з тим може бути розглянуто як об'єктивний фактор, якщо правильно і грамотно фахівцем розписані причинно-наслідкові зв'язки між результатами перевірки та її висновками.

        Проблеми, пов'язані з призначенням, проведенням і процесуальної оцінкою СПфЭ на детекторі брехні (поліграфі) у цивільному процесі суттєво відрізняється від кримінального процесу і це обумовлено законодавчим закріпленням обов'язки доказування. У кримінальному процесі для обвинуваченого в разі його відмови від участі у проведенні психофізіологічної експертизи процесуальні наслідки не виникають, що створює нездоланні труднощі в доведенні стороні обвинувачення, а також свідкам і потерпілим, які, як правило, завжди дають згоду на її проведення. На відміну від кримінального, цивільний процес більшою мірою характеризується змагальністю, а тому заперечення проти проходження експертизи або згоду на її проведення процесуального значення не мають, але можуть юридично тлумачитися сторонами при судових спорах. Іншими словами, виникають прямі процесуальні наслідки для уклоняющейся сторони (позивач, відповідач).

Вартість СПфЭ з використанням поліграфа визначається виключно з індивідуальних особливостей кожного конкретного випадку. У ці особливості входять:

 • розділ права щодо якого належить експертиза;

 • тяжкість розслідуваного злочину;

 • місце проведення майбутньої експертизи (в умовах тримання людини під вартою - дорожче);

 • кількість і зміст питань, поставлених для з'ясування;

 • кількість досліджень в рамках однієї експертизи та ін.

Якщо Ви бажаєте подати клопотання про проведення СПфЭ або ІІП - досить просто звернутися до нас. У нашому арсеналі є розроблені шаблони клопотань і заяв. Ми, після обговорення всіх деталей стосовно Вашої ситуації, допоможемо Вам в юридично грамотному складанні цього документа, адже від якості поданого документа, найчастіше, залежить результат його розгляду. Даний документ є досить специфічним, і його складання не завжди під силу навіть юристів зі стажем. Виходячи з нашого досвіду, найбільш результативною, в цій ситуації, є робота в тандемі з експертом - поліграфологом.

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, МИ ЗАВЖДИ РАДІ БУТИ ВАМ КОРИСНИМИ!

Характеристики

Основні атрибути
Проведення психіатричного огляду  Ні
Психологічна експертизаТак
Психіатрична експертизаНі
Посмертні не судові психіатричні висновки фахівців  Ні
Користувацькі характеристики
Судова психо-фізіологічна експертизаВизначення за допомогою детектора брехні, наявності в пам'яті обстежуваного фактів причетності
Тривалість підбору14

Інформація для замовлення

 • Ціна: від 7 000 грн./послуга